Silutech LED Ekran Satış Servis ve Destek

Silutech LED Ekran Satış Servis ve Destek

Uzun vadeli değerli şeyler: ağızdan ağza bina, marka kurma, stratejik değer ve benzeri, bunlar işletmenin trendi, işletmenin uzun vadeli piyasa pozisyonunun eylemidir.

Silutech LED Ekran Satış Servis ve Destek Fabrikası

(1) Ağız Sözcüğü SiluTech'in Kurulması

Kamusal övgü oluşturmak için en önemli şey tüketicilerle olan mesafeyi kapatmak ve onların lehine olmaktır.

En basit ve en etkili yol, bazı özel halkla ilişkiler etkinlikleriyle tüketicilerin ürün deneyimi ve marka hissini arttırma şansını arttırmaktır. Özellikle, beklenmeyen durumlarda, tüketiciler onlarla iletişim kurma, marka ilişkilerini ve marka katılımını arttırma girişimlerini üstlenirler.

Silutech LED Ekran Satış Ekibi

(2) Silu Marka Binası

Marka oluşturma ve ağızdan ağıza oluşturma, karşılıklı olarak pekiştiricidir. Hepsi tüketicilerin beynini işgal etmek için. Bununla birlikte, ağızdan ağıza daha fazla odaklanır | başkalarına karşı nazik olmak " ve iyi izlenimler edinme üzerine. Marka, vurgu bir değer oluşturmak ve değer duygusunu yaymaktır.

(3) Silu Stratejik Değer

Bir anda, dondurma şirketleri nadiren yaz dışına ilan verirdi. Ama " sezon öncesi pazarlama stratejisi " kışın reklam vermeye başlayan, ilkbaharda zirveye çıkan ve yaz aylarında kademeli olarak duran bir markanın hem maliyet hem de etki açısından büyük başarılar elde ettiği görülmektedir. Bu, stratejik vizyonlu sezon dışı pazarlama stratejisidir. En yoğun sezona girerken, zamanından önce stratejik emir yükseklikleri işgal etti. Sonunda, bu stratejik davranış bir endüstri pazarlama modeline dönüştü. Sezon dışı pazarlamanın en üst düzey bölgesi budur.

En yoğun sezon pazarlaması için hazırlanın (Silutech LED Display Satış Servis ve Desteği)

 " Yoğun sezonda kar elde etme ve sezon dışı dönemde ivme kazanma " Ancak, işletmelerin nihai amacı kar etmek ve ivme kazanmak da bu nihai hedefe hizmet ediyor. Ayrıca sezon dışı sezon, sezon sonunda sezon dışıdır, " yoğun sezondaki artışlar için acele, sezon dışı düşüşler için acele " , " artış " daima daha büyüktür " azalır " . Almak her zaman daha kolaydır " artışlar " çıplak bir rakibinden yiyecek kapmaktan daha. Dahası, sezon dışı pazarlama bazen ücretsizdir. Çok basit bir örnek: Kış, belki de yaz işini kapmak için buzdolabı satmak için birkaç kez çaba harcıyor.

Bu nedenle sezon dışı piyasa asla rakiplere karşı ana savaş alanı değildir. Sezon dışı pazarlama amaçlarına dikkat, yukarıda belirtilen ek satışlara ek olarak, özellikle en yoğun sezon hizmeti için satışların ve uzun vadeli menfaatlerin takibinin teşvik edilmesi. " nın kazançları | düşmanın yenilgisi ve kendini yenme " sadece stratejik kazançlar ve taktik şoklar ve uzun vadeli çıkarların sürekliliği sadece işletmelerin sürdürülebilir ticari faaliyetlerine ihtiyaç duyuyor.

Silu Teknolojisi LED Ekranlar

Peki, Silu yoğun sezon için hazırlanmak nasıl?

1) Öncü pazarlama çalışmalarına odaklanmak

En yoğun tüketim mevsiminde, işletmelerin sınırlı satış personeli, sınırlı satış kanalları aracılığıyla yalnızca sınırlı müşterilere hizmet verebilir. Kurulan kanalların ve kurulan müşteri işlerinin yorgunluğu altında, yeni kanallar ve yeni müşteriler geliştirmek için çok az enerji ve zaman vardır. Sezon dışı dönemde en yoğun sezonun gelmesini beklersek, en iyi sonuç yoğun sezonun geldiği zaman satış kanallarının ve müşterilerin orijinal seviyede kalması ve satış performansının durgun kalmasıdır. Daha büyük olasılıkla, bu, rakiplerdeki artıştan veya rakiplerin pazarlamadaki ilerlemesinden kaynaklanmaktadır. Yeni zirve sezonu geldiğinde, orijinal satış kanalları daralır, müşteriler azalır ve satış performansı çarpıcı bir şekilde düşer. .

Bu nedenle, sezon dışı dönemde, mevcut müşterilerin analiz, sınıflandırma ve yönetiminin yanı sıra, işletmeler aktif olarak yeni pazarlama kanallarını araştırmalı, yeni müşteriler ve pazarlar geliştirmeli, aynı zamanda deneyim ve dersleri toplamalı, bir sonraki pazar geliştirme programını planlamalıdır. ve pazarlama personelini eğitin.

(2) Tüketicilerin ürün fiyatına ve değerine uygunluğunun test edilmesi

Tüketiciler, sezon dışı dönemde kendi harcamalarına ve ürün fiyatlarına daha duyarlı olma eğilimindedir, bu nedenle ürün fiyatını ve değer kabulünü test etmek için en iyi zamandır. Yoğun mevsim geldiğinde tüketicilerin büyük ölçekli ulusal tanıtım faaliyetleri için yeni ürün ve fiyatların kabul edilebilirliğini test edin. Nestle'nin pazarlama kadrosunun deneyimi: " Tüketiciler, sundukları yeni ürünleri ve sezon dışı yeni ürünlerin fiyatını kabul edebiliyorsa, yeni ürünlerin yoğun sezondaki pazarlama faaliyetleri nispeten basit olacaktır. "

Genel olarak konuşursak, pazar dışı sezonda pazarlamayı test etmek düşük risklidir ve işletmelerin orijinal ürün karması üzerinde büyük bir etkisi olmaz. Aynı zamanda, kanalların, reklamların ve lojistiğin maliyeti nispeten daha düşüktür.

(3) Envanter seviyesi ayarı

Aşırı stok, işletmeler için büyük bir finansal baskı ve operasyonel risktir. Distribütörlerin elinde ise, stok baskısını azaltmak amacıyla stoklarını temizlemek için fiyatları önemli ölçüde düşürmeleri muhtemeldir. Bununla birlikte, en yoğun sezon gerçekleştiğinde envanter seviyesi çok düşüktür ve bu durum işletmelerin ani talep artışını yakalayamamasına neden olabilir.

Quik bağlantısı   Silutech LED Display Satış Servis ve Destek ve Ana Sayfa

Share this Post:

Bize bir e-posta gönder

Çalışma zamanı :
8:00-22:00(Beijing Saat)
Fax :
86-0755-23243136
Telefon :
86-1371-7004700(Çalışma Zamanı)
Email :
saga@atsilu.com
Fabrika adres :
4F, Bina 1, Lebao Sanayi Bölgesi, Fengxin Yolu, Guangming, Shenzhen, Çin
contact us