Stadyum LED Ekranı

Stadyum LED Ekranı

Stadyum LED Ekranı Kısa Giriş

Silu'nun stadyum LED ekran serisi, geniş görüş açıları, yüksek kontrast oranları, üstün renk doğruluğu ve spor sponsorlarının markasını ve reklamını, organizatörlerin reklamını göstermede ustalaşan mekanik doğrulukla stadyumlar, arenalar ve palestralar için özel olarak üretilmiştir. tanıtım, maç skorları ve canlı video yayını.  

Stadyum çevre LED'imiz   ekran serisi, yüksek parlaklıkta SMD veya DIP LED lambaları, MBI yüksek performanslı sürüş IC'leri, ünlü marka Meanwell Güç kaynağı, Nova kontrol sistemlerini benimser.

* Stadyum Çevresi LED ekranı & Banner LED ekranı *

Stadyum LED Ekran Çevre LED Ekranı

* Stadyum LED video duvarı *

Stadyum LED Video Duvar

Stadyum Sporu LED Ekranı   Seçenek için

Silu'nun stadyum LED ekran serisinin farklı piksel aralıklarına ve LED kabin boyutlarına sahip çeşitli türleri vardır,   olan   kiralama için kullanılır ve   iç mekan veya dış mekan   alanlar. Çeşitli kullanımları karşılamak için stadyum çevre LED ekranları, stadyum afiş LED ekranları, stadyum LED tabelaları ve stadyum büyük LED video duvar ekranları sunuyoruz.

Tipik Uygulamaları Stadyum LED Ekranı

Silu'nun stadyum LED ekran serisi, operatörler için güçlü ve etkili temayı kesinlikle gösterecektir, bu LED ürünü hem iç hem de dış mekan spor etkinlikleri için stadyumlarda ve palestralarda   00132 | canlı video beslemelerini içeren titreşimsiz video görüntüleri, markaları ve logoları görüntüleyin.

Neden Silu Teknolojisini Seçmelisiniz?

Silu teknolojisi ve ekibi   LED ürün alanında 10 yıldan fazla bir süredir var   ve görselleştirme çözümü   endüstrisi, her zaman en yeni gelişmiş tasarım araştırmalarına odaklanıyoruz   ve ürünü geliştirmek için teknoloji üretimi   kaliteli, yüksek verimli hizmet ve teknik destek. Tüm yaptığımız veya yapacağımız   ortaklarımız ve müşterilerimiz için ekonomik faydaları en üst düzeye çıkarmak için   fon kullanımı.

Hızlı link: Stadyum   LED Ekran ve Ana Sayfa

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Çalışma zamanı :
8:00-22:00(Beijing Saat)
FAKS :
86-0755-23243136
Business Phone :
86-1371-7004700(Çalışma Zamanı)
Email :
saga@atsilu.com
Fabrika adres :
4F, Bina 1, Lebao Sanayi Bölgesi, Fengxin Yolu, Guangming, Shenzhen, Çin

Send Us an Email

contact us