Dış Mekan LED Ekranı

Dış Mekan LED Ekranı

Dış Mekan LED Ekranı Kısa Giriş

Silu'nun dış mekan LED ekran serisi, özel olarak dış mekan kiralama ve sabit kurulumlar için tasarlanmıştır, bu bir   daha iyi görselleştirme çözümü   performanslar, markalaşma, reklamcılık ve ilgili projeler ve uygulamalar. Dış mekan LED ekran serimiz, yüksek kaliteli LED teknolojisindeki deneyimimizi temel alarak, performans ve güvenilirlikten ödün vermeden cazip bir fiyata sunulur.

Dış mekan LED ekran serisi, dış ortamlara uyacak şekilde IP65 / IP67 * sınıfı su geçirmez ve toz geçirmezdir, içeriğin güneş ışığında net bir şekilde izlenmesini garanti etmek için yüksek parlaklık.

* Açık hava reklamcılığı LED ekranlı reklam panosu *

Dış Mekan LED Ekranı

* Kiralık pazarlar için dış mekan LED video duvarı *

Dış Mekan Kiralama LED Ekranı

Seçenek için Çeşitli Piksel Aralıkları Dış Mekan LED Ekranı

Dış Mekan LED Ekran   sabit montajlı dış mekan LED reklam panosu veya kiralama etkinlikleri için bir tür dış mekan LED video duvarı olarak kullanılabilir. Müşteri güvenilir bir ürün seçmeyi planladığında, ihtiyacı var   uygun dış mekan led ekranının ne olduğunu bilmek.

Tipik Uygulamaları Dış Mekan LED Ekranı

Silu`s açık   LED ekran serisi   zaten   dış mekan reklamcılığı için çeşitli şekillerde kullanılan LED reklam panoları, reklam marka tabelaları, defileler, kiralık etkinlikler, alışveriş merkezleri, istasyonlar, havaalanları, stadyumlar, açık hava turları & performanslar   ve dış mekan LED ekranlarının kullanımda bulunabileceği diğer dış mekan havalandırmaları.

Neden Silu Teknolojisini Seçmelisiniz?

Silu teknolojisi ve ekibi   LED ürün alanında 10 yıldan fazla bir süredir var   ve görselleştirme çözümü   endüstrisi, her zaman en yeni gelişmiş tasarım araştırmalarına odaklanıyoruz   ve ürünü geliştirmek için teknoloji üretimi   kaliteli, yüksek verimli hizmet ve teknik destek. Yaptığımız veya yapacağımız tek şey   ortaklarımız ve müşterilerimiz için ekonomik faydaları en üst düzeye çıkarmak için   fon kullanımı.

Hızlı link: Açık   LED Ekran ve Ana Sayfa

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Çalışma zamanı :
8:00-22:00(Beijing Saat)
FAKS :
86-0755-23243136
Business Phone :
86-1371-7004700(Çalışma Zamanı)
Email :
saga@atsilu.com
Fabrika adres :
4F, Bina 1, Lebao Sanayi Bölgesi, Fengxin Yolu, Guangming, Shenzhen, Çin

Send Us an Email

contact us