Kapalı LED Ekran

Kapalı LED Ekran

Kapalı LED Ekran Kısa Giriş

Silu'nun iç mekan LED ekran serisi, özellikle orijinal malzemelerin süper kalitesini ve ileri üretim teknolojisini benimseyen, belirli bir kullanıma uygun ve bozulmayan güvenilir LED ürünler üreten, 16 bit renkli yüksek yenileme sağlayan çeşitli iç mekan uygulamaları için özellikle uygundur. işleme   Renk azaltma doğruluğunu% 99'a ulaştırmak için IC'ler ve üst düzey ünlü marka LED lambalar.

* Hafif iç mekan kiralama LED ekranı *

Kapalı LED Ekran

* Sabit montajlı iç mekan LED video duvarı *

Kapalı LED Video Duvar

Çeşitli Piksel Aralıkları İç Mekan LED Ekranı   Seçenek için

İç mekan LED ekranımız kiralama etkinlikleri için kullanılabilir   market veya bir tür kapalı sabit büyük LED video duvarı. Müşteri doğru ve güvenilir bir iç mekan LED ekran ürünü seçmeyi planladığında, o zaman   detaylı bir görselleştirme ürünü çözümleri, Silu teknoloji şirketi   Müşterilerimizin ve ortaklarımızın tercihleri ​​için çeşitli piksel aralıkları iç mekan LED ekranları sunar.

Tipik Uygulamaları İç Mekan   LED ekran

Silu'nun iç mekan LED ekranları, perakende, istasyonlar, havaalanları, stadyumlar, yayınlar, eğlence endüstrilerinde yaygın olarak kullanılmaktadır ve çeşitli piksel aralıklarında mevcuttur   tüm iç mekan uygulamalarına uyacak şekilde. Ayrıca   diğer sabit ve kiralık etkinlikler ve mevcut olabilecek reklamlar için kullanılabilir.

Neden Silu Teknolojisini Seçmelisiniz?

Silu teknolojisi ve ekibi   LED ürün alanında 10 yıldan fazla bir süredir var   ve görselleştirme çözümü   endüstrisi, her zaman en yeni gelişmiş tasarım araştırmalarına odaklanıyoruz   ve ürünü geliştirmek için teknoloji üretimi   kaliteli, yüksek verimli hizmet ve teknik destek. Yaptığımız veya yapacağımız tek şey   ortaklarımız ve müşterilerimiz için ekonomik faydaları en üst düzeye çıkarmak için   fon kullanımı.

Hızlı link: İç Mekan   LED Ekran ve Ana Sayfa

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Çalışma zamanı :
8:00-22:00(Beijing Saat)
FAKS :
86-0755-23243136
Business Phone :
86-1371-7004700(Çalışma Zamanı)
Email :
saga@atsilu.com
Fabrika adres :
4F, Bina 1, Lebao Sanayi Bölgesi, Fengxin Yolu, Guangming, Shenzhen, Çin

Send Us an Email

contact us