Kiralık LED Ekranı

Kiralık LED Ekranı

Kiralık LED Ekranı Kısa Tanıtım

Silu'nun iç ve dış mekan kiralama LED ekran serisi son yıllarda hızla yükseliyor, ki bu da eşsiz bir yüksek çözünürlüklü   LED, eşsiz video işleme platformu, mekanik tasarımı ve önden erişim kabiliyeti sayesinde görüntülenir. Kiralama ve evreleme endüstrileri için ideal olan hızlı kurulum süresi, minimum kablolama, azaltılmış ince ayar ve kolay servis imkanı sunan kiralık LED ekran serimiz.

Kiralama LED ekranımız daha iyi 16 bit renk işleme derinliği, 65536 gri seviye, 5000: 1 kontrast oranı,   Kiralık led ekranlarımızın standart teknoloji özellikleri olan 281 trilyon renk ve 3840Hz'den fazla yenileme hızı.

* Kapalı alan kiralama LED ekran *

Kapalı Alan Kiralama LED Ekranı

* Dış mekan kiralama LED ekran *

Açık Kiralık LED Ekranı

Seçeneği için Kiralama LED Ekran Serisi

Silu'nun kiralık led ekran serisi ilk önce seçilen kaliteye, hizmetin kapanışına dayanıyor. Müşterinin tercihleri ​​için LED ekranların birden fazla iç ve dış kiralama tipi özelliklerini sunuyoruz.

Tipik Uygulamaları Kiralık LED Ekranı

Silular   kiralama LED ekran serisi her iki içbükeyliği destekler & yaratıcı şekilleri yerleştirmek için dışbükey açı ayrıca toplantı odaları, müzeler, kontrol odaları, yayın stüdyoları veya perakende satış ve reklam uygulamaları için yüksek kaliteli iç veya dış mekan kurulumları için tasarlanmış büyük LED video ekran duvarını, ek   konserler, defileler, otomotiv gösterileri, sergiler, konferanslar, spor salonları, oyunlar, eğlence, partiler, düğünler ve her türlü sahne gibi.

Neden Silu Teknolojisini Seçmelisiniz?

Silu teknolojisi ve ekibi   LED ürünü alanında 10 yılı aşkın bir süredir katılımda bulunuyor   ve görselleştirme çözümü   endüstrisi, daima en son gelişmiş tasarım araştırmalarına odaklanıyoruz   ürünü geliştirmek için teknoloji ve üretim   kaliteli, verimli hizmet ve teknik destek. Tek yaptığımız ya da yapacağımız şey yükseltmek   ve ortaklarımız için ekonomik avantajları en üst düzeye çıkarmak için verimlilik   fon kullanımı.

Hızlı link: Kiralık LED Ekran ve Ana Sayfa

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Çalışma zamanı :
8:00-22:00(Beijing Saat)
FAKS :
86-0755-23243136
Business Phone :
86-1371-7004700(Çalışma Zamanı)
Email :
saga@atsilu.com
Fabrika adres :
4F, Bina 1, Lebao Sanayi Bölgesi, Fengxin Yolu, Guangming, Shenzhen, Çin

Send Us an Email

contact us