Medikal Ürün

Medikal Ürün

Medikal Ürün   Kısa Giriş

Silu'nun tıbbi ürünü   serisi, COVID-19   00132'deki personel için minimum koruma olan Kişisel koruyucu ekipman (KKD) türüne aittir. olay. Çeşitli yüz maskesi, örneğin, N95 yüz maskesi, KN95 yüz maskesi, bir kez kullanılan tıbbi yüz maskesi, bir kez kullanılan sivil yüz maskesi. Ve diğerleri, tıbbi-cerrahi eldivenler, tıbbi-cerrahi giysiler,   yaşam destek makinesi, tıbbi taşınabilir güç istasyonları, COVID-19 test ürünü vb.

* NIOSH Medical N95 Maskesi *

Medikal Ürün N95 Maskesi

* FDA Tek Kullanımlık Yüz Maskesi *

Tıbbi Cerrahi Maske

* Fincan Şekli Niosh N95 Maskesi *

Kupa Şekli N95 Maskesi

 

Seçenek için Tıbbi Koruyucu Ürünler

Medikal Ürün   COVID-19'u Önlemek İçin

Silu Technology, ürünleri üreten bir üretici değil, ancak tüm ürünleri acilen ihtiyaç duyulan dönemde doğrudan Çinli üreticiden alabilir ve kesinlikle düşük bir fiyat talep edebiliriz. Bunu   yerine yapamayız ana işimiz, ancak   özel dönem, hepimizin sorumluluğu var   ve insanların COVID-19'u önlemelerine ve dünyada yaşayan insanları sağlıklı ve güvende tutmalarına yardımcı olacak bir şeyler yapmalıdır.  

" Belirleyici bir noktadayız,   geçtiğimiz günlerde dünyanın geri kalanında bildirilen yeni vaka sayısı gittikçe daha fazla " olumlu tarafta ' olduğunu hepimiz bilmeliyiz. s sinyal " Çin'in yaptığı gibi çevreleme önlemi yaptığınızda, aslında vakalarda bir düşüş görebilirsiniz ve sonuçta kontrol altına alınabilir. "   Öte yandan, dünyanın geri kalanındaki vakaların artması gerçek kötü haberdir, sonra iki (taraf) birleştiğinde, aslında salgının herhangi bir yöne gidebileceği çok hassas bir durumda olduğumuzu gösterir. nasıl idare ettiğimize dair " , " Agresif, erken önlemler, virüs bir yer tutmadan önce bulaşmayı önleyebilir " .

Neden Silu Teknolojisini Seçmelisiniz?

Silu teknolojisi ve ekibi   uluslararası ithalat ve ihracat endüstrisi alanında 10 yılı aşkın bir süredir faaliyet göstermektedir. Yaptığımız veya yapacağımız tek şey   | 00132'de ekonomik ve yaşam faydalarını en üst düzeye çıkarmak için tüm dünyadaki insanlar için verimlilik fon kullanımı.  

Hızlı link: Medikal Ürün   ve Ana Sayfa

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Çalışma zamanı :
8:00-22:00(Beijing Saat)
FAKS :
86-0755-23243136
Business Phone :
86-1371-7004700(Çalışma Zamanı)
Email :
saga@atsilu.com
Fabrika adres :
4F, Bina 1, Lebao Sanayi Bölgesi, Fengxin Yolu, Guangming, Shenzhen, Çin

Send Us an Email

contact us