Akıllı Ürün

Akıllı Ürün

Akıllı ürün   Kısa tanıtım

Silu'nun Akıllı Ürünü, bilgisayar işleme kapasitesine sahip her türlü cihazı, enstrümanı veya makineyi ifade eder. Tamamen işlevsel bir akıllı cihaz, hassas ve doğru bir algı işlevine, doğru düşünme ve yargı işlevine ve etkili yürütme işlevine sahip olmalıdır.

* Laptop ürünü *

Chromebook dizüstü akıllı ürün

* Tablet Ürün *

Tablet Ürün

Çeşitli Akıllı Ürünler   seçenek için

Akıllı ürünler veya akıllı ekipman bir tür yüksek otomatik mekatronik ekipmandır. Karmaşık yapısı nedeniyle, sistemde çok önemli bir rol oynar, bu nedenle akıllı ekipmanın güvenilirliği için yüksek gereksinimleri vardır. Elektronik ürünlerin güvenilirlik endeksi, bileşenlerin, teknik tasarımın, teknolojik seviyenin ve teknik yönetimin güvenilirliği ile belirlenir. Ürünlerin güvenilirliğini arttırmak için, ürünlerin başarısızlığına hakim olmak gerekir. Yalnızca, ürünlerin başarısızlık hukuku hakkında kapsamlı bir anlayışımız olduğunda, bilgisayar ürünlerinin güvenilirliğini geliştirmek için etkili önlemler alabilir miyiz.

Tipik Uygulamaları Akıllı Ürün

Şu anda akıllı eğitim, akıllı eğlence ve hatta akıllı ev yeni ortaya çıkıyor ve Nesnelerin İnterneti 1.0 çağının çekirdeği " teknoloji " . Geleneksel üreticilerin çoğunda eksik olan şey, donanım ve yazılımı birleştirmenin geliştirme gücüdür. Bu nedenle, bu aşamada yapmak istediğimiz şey halka   bir dizi verimli ve hızlı çözümle iyi bir temel oluşturmak. Akıllı evin temelinden sonra, piyasa başlangıçta atılır, Nesnelerin İnterneti 2.0 döneminin çekirdeği " hizmet " .

Neden Silu Teknolojisini Seçmelisiniz?

Silu teknolojisi ve ekibi   LED ürün alanında 10 yıldan fazla bir süredir var   ve görselleştirme çözümü   endüstrisi, her zaman en yeni gelişmiş tasarım araştırmalarına odaklanıyoruz   ve ürünü geliştirmek için teknoloji üretimi   kaliteli, yüksek verimli hizmet ve teknik destek. Yaptığımız veya yapacağımız tek şey   ortaklarımız ve müşterilerimiz için ekonomik faydaları en üst düzeye çıkarmak için   fon kullanımı.

Hızlı link: Akıllı Ürün ve Ana Sayfa

Get in Touch with us

Still have Questions

Our Headquarters

Çalışma zamanı :
8:00-22:00(Beijing Saat)
FAKS :
86-0755-23243136
Business Phone :
86-1371-7004700(Çalışma Zamanı)
Email :
saga@atsilu.com
Fabrika adres :
4F, Bina 1, Lebao Sanayi Bölgesi, Fengxin Yolu, Guangming, Shenzhen, Çin

Send Us an Email

contact us